Активісти навідалися в гості до черкаського нардепа-регіонала

Сотня активістів навідали маєток черкаського нардепа-регіонала Володимира Олійника. Хороми розташовані просто на березі Дніпра в селі Кедина Гора на Залотоніщині. Територія в гектар, власний пляж і причал. Чи відкрили людям двері у будинок із вежею – розповість Ольга Скорик.

– Там за планом була дорога. А коли прийшов Олійник, йому дозволили, і він побудувався.

Вулицею, де стоїть ця пані, далі у провулок і до Дніпра. Тут маєток нардепа-регіонала Володимира Олійника. Як вода підходить, кажуть місцеві, до хором не підступитися. Нардеп звів собі віллу просто на березі. Будівництво розпочав ще в 92-му, пригадують кединці. Тут і власний причал, і триповерховий будинок із вежею. Та людям на цей пляж зась.

Віктор Миколайович, житель Кединої Гори: Сюди ніхто… А хто сюди може зайти? Тут закрито все!!! Вода прибуде, все в воді, забори у воді. Як можна сюди пройти – не пройдеш».

Головний спікер регіонів ні на роботу в раду не потикається, ані журналістів і активістів до господи не впускає. Всі двері на замку. Хоч у дворі за будинком із господарської споруди йде дим. Кілька гаражів порожні. Сусідка на власні очі бачила Олійника влітку торік. А два тижні тому, каже, приїздили кілька джипів. Та хто виходив – не знає.

Олена Шепель, сусідка В. Олійника: «На мою тисячу гривень, я йому казала, як сусіду, то в мене є те, що є. Якщо ти отримуєш на рівні зі мною, ну хай більше, ти не міг цього збудувати. Як він сказав: хто що має, те й має».

У дворі кілька будов. За скляними вікнами до підлоги видніються вітальня, їдальня та робоча зона.

Олександр Дувінський, скульптор: «Ужасная безвкусица. Это болезнь, это больные люди. Потому что жадность и хищничество их не имеет границ».

У наглухо зачиненому приміщенні на підлозі лежить собака. На вигляд кволий. Та звільнити його ніяк. Активісти майна не псують. Лишають повсюди листівки із гнівним посланням Олійнику.

Андрій Черевань, керівник обласного осередку «Правого сектора»: «Наша пропозиція є актуальною. Це передача цих маєтків у дитячі будинки, в санаторії. І повний контроль за ними, щоб вони не дістались із рук одних бандитів в руки інших бандитів».

Активісти йдуть із маєтку, проте обіцяють не лишати панів без нагляду.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net