Агов! Черкаси шукають зірок!

Не відставати від столиці вирішили й Черкаси і організували власне шоу талантів. У місті стартував перший відкритий конкурс «Черкаська зірка». Вразити суддів, а заразом і місто, організатори проекту пропонують у різних жанрах: від пантоміми до бойових мистецтв. А ще судді готові оцінити також співочі, танцювальні, художні та акробатичні таланти. Для особливо креативних буде номінація – «Оригінальний жанр». Як стати зіркою по-черкаськи – дивіться далі.

Бути талановитим та креативним сьогодні вигідно. Численні конкурси талантів це лише черговий раз підкреслюють. Так і Черкаси вирішили віднайти нових креативних та талановитих городян віком до 18 років, аби довести – черкащани мають талант.
Валентина Шепецька, н-к управління культури та туризму МВК: «Це – вивчити та активізувати творчі сили з метою виявлення нових талантів, в розрізі різних вікових категорій».
«Черкаську зірку» визначатимуть у три тури – відбірковому, заочному та фінальному. Номінацій конкурсу – чотири: вокал, фотографія, образотворче мистецтво та оригінальний жанр. Найбільше надій журі покладає саме на останню категорію. У ній черкащани можуть добряче пофантазувати. Ще одна особливість конкурсу – це участь у ньому не лише місцевих колективів.
Валентина Шепецька, н-к управління культури та туризму МВК: «Ми хочемо вийти за межі міста – в певних номінаціях та вікових категоріях. Будемо залучати інші міста, а, можливо, і країни».

Усім охочим вибитися у зірки слід звернутися до управління культури і туризму черкаського міськвиконкому. Для цього зовсім не обов’язково бути професійним танцюристом, співаком чи фотографом.
Людмила Бакума, директор міського будинку культури ім. І.Кулика: «Фінал пройде 30 травня у парку 50-річчя на відкритій галявині, усі зможуть показати свої таланти».
Сьогодні на участь у конкурсі вже надійшло 11 заявок у номінації «Вокал» та ще 4 – у категорії «Оригінальний жанр». Черкаські таланти – готові до бою.
Переможці у кожній номінації, окрім задоволення, отримають ще й грамоти та грошову винагороду.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net