Афганці хочуть церкву

Афганцям потрібен храм. Обласна та міська спілки ветеранів Афганістану мріють про будівництво церкви біля монумента загиблим воїнам-інтернаціоналістам. На втілення мрії в життя потрібно 800 тисяч гривень. Допомогти в цій справі губернатор області не проти. Утім, він має власний стратегічний план, де взяти кошти. Детальніше про нього – в сюжеті далі.

Із кави розпочав зустріч із представниками ветеранських організацій області губернатор Черкащини. Переконавшись, що на зібрання прибули всі потрібні організації та можновладці, Сергій Тулуб заговорив про проблеми та потреби ветеранів.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Це в основному такі люди, які мають вік спроможний, але які потребують уваги з боку влади та суспільства».
І таких сьогодні в області більше 5 тисяч, підсумовує губернатор. Вони мріють про створення Алеї Слави в м. Черкаси та про будівництво церкви.
Олександр Рибченко, обласний осередок «Спілки ветеранів Афганістану»: «Так, буде важко, але ми не безрукі, багато з нас мають свої ПП, ми готові до цього – і фізично, і матеріально».
Окрім бажання, на це, за підрахунками ветеранів Афганістану, потрібно також щонайменше 800 тисяч гривень. Попрохати ці гроші ветерани вирішили в обласної влади. Та пропонує об’єднати зусилля.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Може скоординувати це треба. Може Сергій Одарич готовий допомогти? Я теж готовий сісти за стіл і домовитися – може хто цеглинку дасть, хто тракторця, але я теж розумію, що гроші потрібні».
Далі Сергій Тулуб вирішує пошукати кошти ще й в обласному бюджеті.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Я готовий теж профінансувати. Володимире Олексійовичу, скажіть, чесно, не «по-жадніческі», чи можемо щось знайти?».
Очільник фінансового управління – проти. Адже це, на його думку, може зашкодити реалізації інших проектів. У губернатора Черкащини нова геніальна ідея.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Давай не так!!! Те, що місто виділить, а ми у півтора разу більше!!!».
Далі присутні говорили вже про інші проблеми. Зокрема, про забезпечення ветеранів ліками, путівками та квартирами.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net