Абітурієнти мітингують: English ЗНО – це ЗЛО!

Черкасці знають англійську. Принаймні довести це намагалися абітуренти-2010 на центральній площі міста. Вони влаштували мітинг-протест під стінами обласної державної адміністрації проти тесту ЗНО з англійської мови, який пройшов в Україні 7 червня. Багато хто з абітурієнтів вважає цей тест таким, який важко здати без спеціальної підготовки. Абітурієнти занепокоєні – ЗНО-2010 з англійської мови може знищити надії абітурієнтів на навчання в омріяних ВНЗ. Вони вимагають розібратися у цій ситуації та навіть називають причини, чому їх вирішили завалити на англійській мові.

Ці хлопці та дівчата прийшли у випускних стрічках не для того, що повеселитися. Вони хочуть довести, що не дарма протирали штани 12 років. Абітурієнти-2010 впевнені – тест ЗНО з англійської був дуже важким для програми середньої школи. Відмінниця Маргарита теж запевняє – вона до цього тесту готувалася старанно.
Маргарита Мордвяник, абітурієнт: «Коли ми прийшли і побачили тести, ми були дуже обурені, вони не відповідали рівню школи. Є люди, які вступатимуть у Кембрідж, вони написали круто, але в них знайшли 20 помилок».
Ольга Ткач, абітурієнт-2010: «Я зв’язувалася із сотнями абітурієнтів, серед них багато медалістів, вони не впоралися з цим завданням».
Мітингувальники впевненні – їх вирішили завалити спеціально.
Ольга Ткач, абітурієнт: «Не було зрозуміло взагалі, що від нас хочуть, тобто слова – зовсім не відомі».

Богдан Жежер, абітурієнт: «У наступному році буде дуже мало абітурієнтів. Вони нас завалили, щоб вступали у 2011 році».
Сьогодні абітурієнти просять Український центр оцінювання якості освіти прояснити ситуацію з тестом з англійської мови та створюють спеціальну групу в одній із соціальних мереж, що вже налічує більше тисячі вступників. Вони запевняють – англійську знають добре.
Дмитро Федірко, абітурієнт: «Я був у Німеччині, розмовляв англійською, мене всі розуміли».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net