69 років тому…

Сьогодні вся Україна вшановує і скорбить за загиблими у Великій Вітчизняній війні. 22 червня 69 років тому країну приголомшила звістка про напад фашистської Німеччини. За чотири роки війни в бою полягли мільйони наших співвітчизників. Лише на Черкащині жертвами стали більше ста сімдесяти тисяч громадян. Продовжить кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

На світанку 22 червня 1941 року шквал артилерійського вогню, град бомб обрушилися на мирні міста і села Радянського Союзу. Наш край зазнав найбільших людських втрат у Другій світовій війні. Страшні картини початку війни ще й досі у пам’яті ветерана Великої Вітчизняної Федора Корнієнко. Тоді він працював на Уралі на одному із військових заводів.
Федір Корнієнко, учасник Великої Вітчизняної війни: «Невзирая на то, что война началась, все были направлены на заготовку дров, завод работал на топливе, работали до позднего вечера».
Тільки на ранок вони зрозуміли, що почалася справжня війна. Сьогодні Федір Корнієнко поклав квіти до Пагорбу Слави, аби віддати данину пам’яті полеглим.
Федір Корнієнко, учасник Великої Вітчизняної війни: «Несмотря на состояние здоровья, День Победы в законе у меня. Вообще святое место, поэтому я никогда не пропускаю».
Не забули вшанувати полеглих у Великій Вітчизняній і представники обласної та міської влади, ветеранських організацій і правоохоронних органів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут