600 черкасцям за кошти міського бюджету зроблять щеплення

Шести сотням черкасців, які активно контактують з людьми, за кошти міського бюджету зроблять щеплення. До групи ризику входять вчителі, лікарі та держслужбовці. Активний міський голова теж не хоче пропускати роботу через хворобу. Сергій Одарич вже зробив вакцинацію і активно агітує робити це своїх працівників. Щоб не бути голослівним, чиновник на «болючу процедуру» запросив журналістів.

Міський голова Сергій Одарич не пропускає роботу через хворобу. Вже сім років поспіль чиновник робить щеплення від грипу. Цього року він публічно щепився проти грипу в Четвертій міській поліклініці.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Я вважаю, що це нормальний цивілізований і найпростіший спосіб протидії грипу. Нічого дивного чи незвичайного не відбувається».
Медсестра Наталія, хоча й відчуває особливу відповідальність, «колоти» мера не боїться.
Міський голова мужньо витримує болючу процедуру. Рекомендацій лікарів дотримується.
Чиновник показав свій приклад і – до роботи. Медики теж не байдикують. Більше півсотні працівників міськвиконкому вже отримали дозу вакцини.
Борис Нескромний, заступник директора управління Департаменту охорони здоров’я: «Це вакцина «ваплуак», 1 доза 70 грн. Нам виділ. 42 тисяч грн., цього має вистачити на 600 доз».

Вікторія Пєнова, директор черкаської міської поліклініки №4: «За рахунок міського бюджету закупили вакцину проти грипу. Будуть робити щеплення медикам, освітянам, держслужбовцям».
За бюджетні гроші щеплення проти грипу робитимуть черкасцям, які найбільше контактують з людьми. 600 доз для 600 вчителів, лікарів та держслужбовців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net