30 років Незалежності: у Кам’янці представили унікальне мозаїчне панно (ВІДЕО)

Унікальну мозаїку скульптора Миколи Теліженка представили на фестивалі у Камянці. До Дня Незалежності тамтешні села організували справжній променад.

Українські співи, вишивка та пишно накриті столи, 30-річчя Незалежності у Кам’янці святкували з розмахом. На гуляння з’їхалися жителі з дванадцяти довколишніх сіл, і кожне дивувало по-своєму.

Як- то кажуть, чим багаті, тим і раді! Гостей свята пригощали смаколиками власного виробництва. Розважали також по-різному. Хтось присвячував рідному селу пісні…

А хтось дивував різнобарвною вишивкою, полотнами місцевих художників-самородків і ось такими чудернацькими фігурками.

Найголовніше – показати народну єдність та згуртованість. Кожне село славне власною історією, але тільки разом вони створили таку потужну громаду.

Родзинкою фестивалю стало мозаїчне панно, створене за ескізом скульптора Миколи Теліженка. 30 років воно пролежало на складі, і вже цього року, символічно, прикрасили нею камянську дитячу музичну школу. В одному витворі – вся історія українства.

Завершилося свято Незалежності урочистостями на сцені. Трударям громади, просвітникам вручили почесні нагороди за роки сумлінної праці.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net