3-річна Лєра сподівається, що мама забере її з притулку (ВІДЕО)

Поїздка у маршрутці для 3-річної черкащанки закінчилася дитячим притулком. У транспорті дівчинку саму залишила рідна матір. Щоправда, спакувала теплі речі. А небайдужих попросила довезти до найближчого притулку. Сама ж зникла. Про долю дитини – Ірина Головка.

З 29-го маршруту – у "Теплий дім". На зупинці побіля літака у Південно-західному знаходять дівчинку. Її забирають оперативники у реабілітаційний центр. Тут з нею працюють соцпрацівники та міліціонери. З’ясовують бодай якісь подробиці із життя малої.

Лєра, покинута дівчинка: "Мама Таня, тато Льоша"

Дівчинка називає себе Лєрою. Каже: їй три роки. Дитина охайна та, попри нерозбірливі слова, говірка. Від своїх речей не відходить. Його склала мати дівчинки. Лєра показує вміст пакунка. Там її теплі речі та білизна.

Лєра, покинута дівчинка: "Вода там. Це тьотя мені дала"

Лєра грає та позує, коли її фотографують. Дитина упевнена: додому її заберуть.

Лєра, покинута дівчинка: "Я люблю маму…."

Міліції про покинуту дитину повідомили містяни. Залишена дівчина розповіла правоохоронцям, що живе у великому будинку. Хоч братів та сестер не має.

Олександр Патлай,оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Соснівського РВ: На перший погляд, можна сказати, що дитину мати хотіла залишити. Зараз дуже важко сказати, дуже складно чому, причину, чи щось не так у сім’ї. Треба з’ясовувати"

У реабілітаційному центрі Лєру приїздять оглянути медики. Стан дитини, говорить фельдшер, задовільний. Пояснює про шрами.

Людмила Касьян, фельдшер швидкої допомоги: "Вони не свіжі, від подряпин. Де шрами були отримані, дитина сказати не може"

У реабілітаційному центрі "Теплий дім" нині не беруться вангувати долю Лєри. Кажуть: дівчина життєрадісна та усміхнена, слідів насилля немає.

Мирослава Бондар, директор КЗ "ЧОЦСПРД Черкаської обласної ради":"Одна лінія, якщо мама знайдеться і усе, дай Бог, буде добре. То буде дозвіл у справах дітей про повернення дитини додому, у випадку, якщо мама, і будуть тривати розшукові дії, то дитина буде жити у нас до 9 місяців термін перебування у нашому закладі, поки буде вирішуватися її доля!

На вечір правоохоронці знаходять матір дівчинки. Жінку обстежують на психічні розлади. Та, якщо діагноз підтвердиться, перед законом мала постане сиротою. Тоді її зможуть удочерити. Та дівча сподівається: вона – не залишенка.

Журналіст:" Як ти любиш свою маму? – Отак – дуже!"

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net