22 черкаські родини отримали ордери на квартири у будинку по вулиці Петровського, 285

Двадцять дві черкаські родини цими днями отримали ордери на квартири у будинку по вулиці Петровського, 285. Ордери на нове житло особисто вручив міський голова Сергій Одарич. На жаль, це лише крапля в морі. Аби поліпшити житлові умови, на квартирному обліку сьогодні перебуває близько тринадцяти тисяч черкаських сімей. З новими господарями квартир познайомилася кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Новоспечена власниця нової оселі Валентина Сєдих у квартирній черзі стояла із березня 77-го року. До цього проживала в однокімнатній квартирі. Разом з нею мешкали двоє синів та мати-інвалід. Обіцяного чекають три роки. Натомість Валентині довелося чекати майже тридцять три. Нарешті у нову оселю із сім’єю планує перебратися до 14 січня.
Валентина Сєдих, новоспечена власниця квартири: «Дуже довго я чекала, надіялася. В 1994 році мені виділяли, коли був мером Володимир Олійник, але ж потім все затихло, жодної квартири він тоді не дав».
Квартири, ордери на які вручив міський голова, були придбані кілька місяців тому за кошти державної іпотечної установи, яка діє при Кабміні. По-суті, це кредит під урядові гарантії.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «З одного боку, це позитивна річ, яка дозволяє вирішити житлові проблеми для городян, з іншого – це реальні кошти, які дали можливість будівельній галузі хоч трохи

попрацювати».
Будинок по вулиці Петровського, 285 – це колишній гуртожиток, який капітально реконструювали і здали «під ключ». А от будівлі по вулиці Героїв Дніпра та бульвару Шевченка, які були здані в експлуатацію кілька тижнів тому, могли не ощасливити своїх господарів, якби не допомога держави.
Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Ці два об’єкти, однозначно, не були б завершені, якби не цільова фінансова інтервенція, яка дозволила заплатити будівельникам кошти».
Нині щасливчики облаштовують свої оселі.
Сергій Одарич, міський голова: «На жаль, сьогодні мова йде лише про два десятки сімей, в найближчій перспективі буде ще десь 3-4 десятки».
За словами Сергія Одарича, проблема забезпечення житлом – вкрай актуальна як для Черкас, так України в цілому.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут