21-річна черкащанка зняла короткометражку про Україну

З думкою про Україну. В Черкасах зняли патріотичну короткометражку "Pray for Ukraine". Що в перекладі означає "Молімося за Україну". В центрі подій – наша багатостраждальна країна. Поряд – злі сепаратисти. На противагу їм – мужні українські бійці. Коротку історію про звільнення України вже бачила наша Катерина Ковбій.

Молитва тривалістю у шість хвилин. Двадцятиоднорічна черкащанка Катерина Поліщук свою дебютну короткометражку"Pray for Ukraine" знімала більше трьох місяців. І у ній, каже, розказала про все наболіле.

Катерина Поліщук, режисер: "Про Україну, про сьогодення, про те, що нашу землю, нас розривають. І що нас може об’єднати? Це, мабуть, лише дітки. І тому я хочу щоб так, як мій фільм закінчився, так само і до нас в Україну прийшов мир і натхнення".

Семирічна Марійка тут вперше спробувала себе у ролі акторки. У "Pray for Ukraine" вона приводила Україну до тями.

Марійка, акторка: "Ми маленькі актори, які знімалися у фільмі. І представляли собою майбутнє і опору України".

П’ятнадцятирічний Іван у стрічці зіграв сепаратиста. Хлопець ділиться: наважитись на ворожу роль було важко. Але Іван впевнений: така стрічка варта старань.

Іван Хижняк, актор: "Роль не тяжка і взагалі цікава. Це все було заради цього ролика, щоб допомогти донести до людей цю всю інформацію. Навіть сама назва "Молімося за Україну" – спонукає до того. І те, що я зіграв роль сепаратиста – я про це не шкодую".

Всі охочі можуть подивитись повну версію черкаської короткометражної стрічки "Pray for Ukraine" у вільному доступі в мережі інтернет.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут