101% білого!

Привітати чи розіграти друга віднедавна черкащани можуть за допомогою радіо. Радіостанція «101 ДАЛМАТИН» у новому сезоні пропонує черкащанам відірватись на повну. Усе це в рамках майже десяти нових проектів радіостанції. Ранковий ефір зарядить енергією, обідній – поінформує про історію рідного міста, вечірній – добряче розважить. Вночі ж черкащани релаксуватимуть із проектом «Білі ночі». Малюки міста відпочиватимуть у «радійній» дитячій кімнаті. Крім цього, «101 ДАЛМАТИН» пропонує черкащанам 101% білого, купу сюрпризів і креативу.

Як завжди усміхнені, як завжди творчі. І все це попри ранню годину. На циферблаті – сьома. І так до дев’ятої ранку. Ведучий Євген зізнається: новий сезон на радіо «101 ДАЛМАТИН» допоміг розгледіти йому красу черкаських ранків.
Євген Артеменко, радіоведучий: «Тепер у нас традиційний для багатьох станцій ранковий ефір. Ми намагаємося зробити його справді пробуджу вальним. Багатьом людям тепер буде набагато легше прокидатися, коли є такі два будильники».
Денна програма на оновленому радіо, що несе 101% білого та позитивного, буде не менш цікавою.
Ірина Тітовська, радіоведуча: «Вдень багато цікавих історій. У Дениса Іванова буде свій проект про історію рідного міста. Про назви вулиць, цікаві факти. Слухачам буде цікаво багато чого нового дізнатися. Ми стали свіжішими, цікавішими, новішими. Думаю, після нового року ще змінимося на краще, намагаємося розвиватися і радувати кожного слухача».

Нову програму – як ефірну, так і музичну, підготували «далматинці» й для черкаських романтиків і найменших слухачів. Особливої уваги заслуговує вечірній ефір. Його мета – бути з усіма черкащанами «на зв’язку».
Євгенія Левіна, радіоведуча: «Я чекаю на ваші смс із номером телефону ваших друзів, коханих, родичів, я їм обов’язково передам все, що ви їм хотіли сказати».
У цьому й особливість, зізнаються далматинці, радіоведучі не чекатимуть на дзвінки, вони телефонуватимуть самі.
Євгенія Левіна, радіоведуча: По вихідних буде програма «Вас замовили»! Тож, чекайте, слухайте, ми з вами «на зв’язку»!!!».
Ольга Касьянова, радіоведуча: «А для мене особисто початок нового сезону на радіо буде таким собі «камбеком». Я повертаюся до студії, де я працювала 11 років тому. Це все таке приємне, домашнє, запрошуємо вас до ефіру!!!».
До ефіру ведучі оновленого «101 ДАЛМАТИН» запрошують черкащан цілодобово. Для поціновувачів нічного ефіру на радіо приготували проект «Білі ночі» – для релаксації та відпочинку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net