«Зоря» перемагає лідера

0

Триває чемпіонат області з футболу 2012 року. У 13-ому турі центральним був поєдинок першої та другої команд турніру – ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» і білозірської «Зорі». Гості перемогли з рахунком 2:0 і скоротили відставання від лідера до 4 очок.

Гості активніше почали поєдинок, накочуючи хвилі атак на ворота суперника. Особливо небезпечні були кутові в їхньому виконанні, після яких м’яч міг побувати у воротах Прихожого, втім для шполянців до перерви все обійшлося. Останні 15 хвилин першого тайму запам’яталися кількома небезпечними контратаками господарів. Але м’яч або летів повз ворота, або надійно грав на останньому рубежі екс-шполянин Хрієнко.

Після перерви білозірці посилили тиск на ворота суперників, тож господарям більшість ігрового часу довелося захищатися. Урешті-решт, перевага підопічних Ігоря Столовицького матеріалізувалася в гол на 59-ій хвилині після влучного удару Антона Оганесова. Спроби шполянців змінити ситуацію були непереконливими, а от гості ще не раз могли вразити ворота опонентів. На останніх хвилинах зустрічі Юрій Кривенко ударом головою встановив остаточний рахунок – 2:0 на користь «Зорі».

За 5 турів до завершення чемпіонату шполяни на 4 очки випереджають «Зорю» та на сім – команду Христинівки.

У найближчрму турі лідера чекає нелегкий поєдинок в Умані проти «Уманьферммашу». А «Зоря» вдома прийматиме золотоніський «Ураган».