Змагалися офіцери

0

Сорок спортсменів виборювали перемогу в Чемпіонаті обласної організації ФСТ «Динамо» з офіцерського триборства. Учасниками таких змагань є представники силових структур Черкащини. У підсумку найкращі результати в чемпіонаті продемонструвала команда Головного управління МВС України в Черкаській області.

Учасники офіцерського триборства традиційно змагаються у таких видах, як плавання, кульова стрільба та крос. У командному заліку переможцями чемпіонату стали представники Головного управління МВС України в Черкаській області. Друге місце посіла Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. На третьому – команда Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій.
В особистому заліку спортсмени виборювали першість у чотирьох вікових групах. Серед наймолодших учасників до 30 років переміг відомий у минулому морський багатоборець Костянтин Федоров з головного управління МВС. Серед спортсменів віком 30-35 років найкращим був його колега Іван Давиденко. У віковій групі 35-40 років не було рівних Сергієві Озерану з Головного управління МНС. А серед спортсменів віком понад 40 років першість виборов ще один представник Головного управління МВС України в Черкаській області Сергій Мікіш.