додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Златогор» поза конкуренцією

«Златогор» поза конкуренцією

0

Завершився сьомий відкритий чемпіонат області з волейболу «Златогор-Ліга». Останніми своїх переможців і призерів визначили команди ветеранів. І знову не було рівних золотоніському «Златогору», який у вирішальному поєдинку обіграв волейболістів Кіровограда – 3:0.

Так склалася турнірна ситуація, що доля золотих медалей вирішувалася у завершальному матчі останнього туру. Перед ним команди Золотоноші та Кіровограда мали однакову кількість очок. Тож переможець поєдинку ставав тріумфатором ветеранських змагань.
Глядачі, які зібралися на трибунах палацу спорту «Будівельник», очікували безкомпромісної боротьби. Але такою вона була тільки у стартовому сеті. Кіровоградці трималися на рівних і програли її з мінімальною різницею – 23:25. Однак надалі на майданчику безроздільно домінував «Златогор». Команда, яку вели вперед її ключові гравці Віталій Войцехівський, Борис Нудьга та Віталій Прокопенко, буквально розтрощила суперників у двох наступних сетах – 25:13 і 25:17. Цікаво, що за всю історію «Златогор-Ліги» команда Віталія Войцехівського не програла жодного разу.
Після гри відбулося урочисте нагородження переможців і призерів Першого дивізіону та ветеранського турніру «Златогор-Ліги». У ветеранів трійку призерів склали команди Золотоноші, Кіровограда та Драбова, а в першому дивізіоні – драбівський «Альтаїр», черкаський «Домолюкс» і кіровоградське «Обленерго».