додому Новини на ВІККА Спортивні новини Захисник "Черкаських Мавп" не зміг допомогти збірній здобути перепустку на чемпіонат світу...

Захисник "Черкаських Мавп" не зміг допомогти збірній здобути перепустку на чемпіонат світу (ВІДЕО)

0

Із черкаським захисником та без ігрової перепустки. Збірна України з баскетболу програла останній домашній матч відбору на чемпіонат світу. У столичному Палаці спорту українці з мінімальною різницею поступилися Чорногорії – 74:76. Про це інформує сайт "Черкаських Мавп". Уже у другій половині матчу гості поступово збільшили темп й відіграли відставання. А в заключній чверті вийшли вперед. Підопічні Євгена Мурзіна до останніх секунд намагалися відігратися, але не змогли. Забракло й старань захисника "Черкаських Мавп" Ігора Бояркіна. За національні кольори він відіграв 10 хвилин. За цей час здобув два очки та віддав одну результативну передачу. Втім, для перемоги цього було замало. Попри старання, збірна України втратила шанси на вихід до фінальної частини чемпіонату світу.