додому Новини на ВІККА Спортивні новини Завершився цьогорічний чемпіонат області з баскетболу

Завершився цьогорічний чемпіонат області з баскетболу

0

Завершився цьогорічний чемпіонат області з баскетболу, який тривав упродовж трьох місяців. Участь у ньому взяли 11 команд із Черкас, Золотоноші та Кам’янки. За підсумками одноколового турніру, до фіналу змагань вийшли чотири найкращі колективи. А переможцем чемпіонату області цього разу стала команда «Черкаси».

За підсумками першого етапу до фінальної частини чемпіонату області потрапили команди ЧДТУ, інституту фізкультури Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, «Ветеран-Баскет» і «Черкаси».
Першого дня відбулися півфінальні зустрічі, які тримали в напрузі глядачів до останніх секунд. Спочатку «фізкультурники», які, до речі, були представлені гравцями «Черкаських Мавп» 1994 р.н., мінімально обіграли команду ЧДТУ – 74:72. А потім захопливий поєдинок подарували головні фаворити змагань – «Ветеран-Баскет» і «Черкаси». Суперники по черзі виходили вперед. Чотири чверті переможця не виявили – нічия 85:85. А в овертаймі гравці «Черкас» виявили справді бійцівські якості та перемогли з рахунком 102:88.
У матчі за третє місце змагалися «ветерани», у складі яких були колишні гравці «Черкаських Мавп» Микола Неухацький, Кирило Погостінський та Олександр Ворона. У нелегкій боротьбі здолали баскетболістів технологічного університету – 96:89. А у вирішальному поєдинку команда «Черкаси» на чолі з Максимом Булатецьким виявилася сильнішою за «фізкультурників» – 86:76, мінімально вигравши кожний період. А представника переможців Сергія Марченка визнали найкращим гравцем фіналу.