За тур до фінішу

0

У п’ятницю відбудуться завершальні поєдинки чемпіонату України з футболу в другій лізі. Черкаський «Славутич» на полі Центрального стадіону прийматиме чернігівську «Десну». Для того, щоб гарантувати собі третє місце у групі, підопічних Олександра Кирилюка влаштує і нічия. А перед цим «Славутич» зіграв останній виїзний поєдинок, перемігши «Реал Фарм» (1:0).

До перерви гості мали відчутну перевагу. На 11-ій хвилині небезпечного удару з лінії штрафного майданчика завдавав Євген Гуд. Однак голкіпер южненців Кравченко зреагував на цей постріл. У середині тайму небезпечно бив головою Олег Тарасенко – м’яч влучив у поперечину. Та все ж на 38-ій хвилині черкащани відкрили рахунок: капітан «Славутича» Євген Гуд завершив зусилля партнерів влучним ударом.
Після перерви господарі активізувалися. На 73-ій хвилині вони мали шанс відновити рівновагу. Після навісу із флангу Євген Тарасенко ледь не зрізав м’яч у власні ворота. Рахунок 1:0 на користь «Славутича» залишився незмінним до фінального свистка.
Команда Сум уже може готуватися до виступів у першій лізі, а «Десна» – до перехідних матчів. «Славутич», як і раніше, випереджає «Енергію» на три очки. Тож доля третього місця вирішиться в останньому турі 25 травня. Початок матчу «Славутич» – «Десна» о 18-ій годині.