додому Новини на ВІККА Спортивні новини За Кубок Черкас із футзалу змагалися 5 команд із чотирьох областей

За Кубок Черкас із футзалу змагалися 5 команд із чотирьох областей

0

У Черкасах змагались футболісти-аматори. У місті відбувся "Кубок Черкас з футзалу – 2015". Звання найкращої виборювали відразу п’ять команд. Чим завершилися баталії – у сюжеті далі.

Кубок Черкас з футзалу – 2015 серед аматорських команд відбувся під егідою Асоціації аматорського міні-футболу. Змагались між собою відразу 5 колективів. Черкаський "Полікор", "Штанга" з Рівного, "Гірник" із Кривого Рогу та дві команди з Дніпропетровська: "Збірна Дніпра" та "Зірки Футбума". У підсумку перемогу здобула команда "Полікор" з Черкас. З результатом у 9 очок.

Голяк Александр, "Полікор" (м. Черкаси): "Спасибо организаторам, что провели этот турнир. Спасибо команде за то, что выиграли. Красивая игра. Думаю, довольны все болельщики, зрители".

Друге місце у рівненської "Штанги". Трете – дісталось "Збірній Дніпра" з Дніпропетровська.

Павло Скворцов, голова Асоціації міні-футболу в Черкаській області: "За день мы увидели очень интересную игру. Это значит, что фут зал популярные не только в Черкассах но и в Украине".

Переможців та призерів турніру Асоціація міні-футболу нагородила медалями та кубками. Також відзначила кращих гравців змагань. Найвправнішим бомбардиром став Олександр Животенко з "Полікору", кращим воротарем Олександр Лютов з команди "Гірник". А ось найкращим гравцем судді назвали Віталія Боровця зі "Штанги".