За крок від перемоги

0

Футболісти черкаського «Славутича» були дуже близькими до того, аби вийти до 1/8 фіналу Кубка України. На останній компенсованій хвилині основного часу вони дозволили луцькій «Волині» зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. А в додатковий час далася взнаки вища майстерність гостей, які в підсумку перемогли – 3:1.

Черкащани мало в чому поступалися більш іменитим суперникам. Перші 15 хвилин були за лучанами, які за цей час створили три небезпечні моменти біля воріт господарів. В одному з епізодів відзначимо хорошу гру Лєнчінкова, який двічі впорався з ударами Аржанова. Поступово підопічні Олександра Кирилюка гру вирівняли. Не давав спокою захисникам «Волині» швидкий нападник Михайло Сергійчук. А перед перервою ініціативою заволоділи господарі. У ці хвилини могли забивати Ніколайчук, Сергійчук і Вайда.

Другий тайм також почався атаками гостей. Активним у ці хвилини був Пилипчук, який двічі опинявся на ударній позиції. Поступово черкащани вирівняли ситуацію. Знову загрожували воротам Литовченка Вайда та Сергійчук. А на 87-ій хвилині чудовий удар удався капітану «Славутича» Євгену Гуду. Він із 35 метрів влучив у самісіньку «дев’ятку». Втім лучани в компенсовані хвилини змогли відігратися. А в додатковий час дотиснули господарів. Спочатку Насонов удало виконав штрафний, а через три хвилини Павлов ударом головою встановив остаточний результат – 3:1 на користь «Волині».

Тепер гравці «Славутича» можуть повністю зосередитися на чемпіонаті України. Найближчої суботи стартує друге коло змагань. Цього дня черкащани на виїзді зіграють із футбольним клубом «Тернопіль».