додому Новини на ВІККА Спортивні новини Євро-2020: черкащанин став одним із героїв матчу за національну збірну (ВІДЕО)

Євро-2020: черкащанин став одним із героїв матчу за національну збірну (ВІДЕО)

0

Черкащанин допоміг збірній України з футболу протистояти чинному чемпіону Європи. 19-річний областянин Віталій Миколенко став одним із героїв матчу проти національної збірної Португалії, інформує Федерація футболу України. У першому таймі українська команда впоралася із завданням стримати атаки господарів. Синьо-жовті вправно захищалися, не втрачали позицій та концентрації, чітко страхували партнерів. У заліку черкащанина Віталія Миколенка в цьому ігровому відрізку одразу кілька вдало розіграних комбінацій. Та після перерви португальці почали наполегливіше притискати суперників до воріт – й українська лінія захисту стала сідати все глибше. Однак таки витримала оборону – 0:0. Зрештою, національна команда розпочала відбір до Євро-2020 із нічийним результатом проти чинного чемпіона. Прийдешній матч збірна України відіграє вже сьогодні на виїзді проти Люксембургу.