додому Новини на ВІККА Спортивні новини Волейбольні баталії на піску

Волейбольні баталії на піску

0

Завершився Чемпіонат України з волейболу серед аматорів. Золотоніському «Златогору» не вдалося відстояти чемпіонське звання, здобуте торік. Наші земляки завоювали бронзу. Чемпіоном України стала команда Чернівців, на другому місці – волейболісти Нетішина Хмельницької області. А тим часом стартував Чемпіонат області з пляжного волейболу. На черкаському пляжі «Рив’єра» відбулися поєдинки першого туру.

Перший тур відкритого Чемпіонату області з пляжного волейболу зібрав понад 40 команд. Вони визначали переможців і призерів серед чоловічих, ветеранських і жіночих колективів.
Першими свій турнір завершили дівчата. Тут за перемогу змагалися 8 команд. У підсумку переможницею стала черкаська команда «Рибка» у складі Ірини Ходосовської та Крістіни Бортнік. Друге місце посіли дівчата з команди «Інваспорт-2», яка представляла Київську область. На третій сходинці ще одна черкаська команда «Спартак».
У турнірі ветеранів медалі розігрували 12 колективів. Серед них і представник головного спонсора турніру команда «Златогор».
А переможцем змагань ветеранів стала команда «Аборигени пляжу». Золото першого туру вибороли Юрій Зімнін, Віталій Музиченко та Ігор Новік. Друге місце здобула команда «Академія», третє – «Славія».
Найдовше тривали змагання чоловічих команд. І в результаті дводенної боротьби в першому турі перемогла пара Сергій Квітка – Петро Ковальчук. На другій сходинці кияни Дмитро Подпорінов і Дмитро Вдовін. І на третій – Максим Булатецький із новим напарником Романом Романенком.

Другий тур Чемпіонату області з пляжного волейболу відбудеться наприкінці липня. А 22-25 липня Черкаси прийматимуть один із етапів чемпіонату України.