додому Новини на ВІККА Спортивні новини Відомі імена фіналістів чемпіонату Черкас із футзалу

Відомі імена фіналістів чемпіонату Черкас із футзалу

0

Відомі імена фіналістів чемпіонату Черкас із футзалу. У вирішальному поєдинку, як і торік, зійдуться «Цетус» і «Рятівник». А «бронзу» між собою розіграють «Дахнівка» та «Шарм».

Цього ігрового дня глядачі побачили аж дев’ять поєдинків. У семи з них команди розіграли місця з 5-го по 18-те. Більшість матчів пройшла в напруженій боротьбі. Так, у грі за 5-6 місця зійшлися «Надія-ЧДТУ» та «Гетьман-Матусів». Обидва колективи забезпечили собі участь у плей-офф чемпіонату області. Незважаючи на це, матч виявився напрочуд безкомпромісним. Футболісти «Гетьмана-Матусова» (вони в жовтих футболках) двічі вели в рахунку. Однак студенти не тільки відігралися, а й наприкінці матчу забили переможний м’яч – 3:2.

А далі глядачі побачили два півфінали чемпіонату міста. У першому з них зійшлися «Рятівник» і «Шарм». До перерви ініціативою володіли гравці «Шарму». Команда Академії пожежної безпеки надійно оборонялася, тож небезпечних моментів майже не виникало. А ось у другому таймі «Рятівник» заграв активніше. Наслідком став гол усередині тайму, який забив найкращий бомбардир чемпіонату Євген Трандафілов. Щоправда, згодом він заробив вилучення, тож на цьому чемпіонат міста для нього завершився. Штурм, який влаштував «Шарм» на останніх хвилинах, ні до чого не призвів. У підсумку перемога «Рятівника» – 1:0.

А ось у другому півфіналі між «Цетусом» і «Дахнівкою» справа дійшла до післяматчевих пенальті. Основний час матчу завершився внічию – 1:1. На останній хвилині першого тайму гравець «Цетуса» Андрій Калініч із пенальті відкрив рахунок. Однак уже на перших хвилинах другого тайму «Дахнівка» зусиллями Олександра Лобкова відновила рівновагу. А в серії післяматчевих пенальті фортуна всміхнулася «Цетусу».

У суботу, 9 березня, о 12-ій годині «бронзу» розіграють «Дахівка» і «Шарм». А о 13.00 розпочнеться фінал чемпіонату міста між «Цетусом» і «Рятівником».