Виїзні ігри «Мавп»

0

Виїзні ігри «Мавп». Додому черкащани повернулися з однією поразкою та однією перемогою. Минулої п’ятниці помаранчево-чорні програли запорізьким феросплавникам, а в неділю вирвали перемогу в лідера минулорічного чемпіонату – БК «Донецьк». А для підопічних Йовіци Арсіча це лише 4-та перемога з початку змагань. Під завісу першого кола маємо 10 сходинку турнірки. Чи змінять ситуацію три домашні гри – покаже час, а поки детальніше про останні виїзні баталії.

На те, що зустріч із «ФЕРРО-ЗНТУ» буде легкою, ніхто не сподівався. Жорстока боротьба за м’яч розпочалася із перших секунд гри. Лише злагоджені дії Любічіча та Хантера, а також трьошка у виконанні Свонсона дозволили «Черкаським Мавпам» завершити першу десятихвилинку переможцями – 26:24. На старті другого періоду лідер у грі змінився, але своїх супротивників помаранчево-чорні далеко не відпустили. Героєм цієї чверті став капітан черкащан Олександр Неруш, накидавши аж 10 очок. На велику перерву «Мавпи» пішли з перевагою у три пункти. Найдраматичнішою стала розв’язка гри. У другій половині матчу лідер кілька разів змінювався, але перевага була мінімальною. Зрештою, результативні атаки Калпеппера перемогу принесли господарям майданчика – 98:90.

Максим Івшин, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Нам надо лучше играть в защите. Не могу сказать, что мы не боролись, но для победы сделали недостаточно».

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Команда «ФЕРРО» показала больше дисциплины и победила. Было много моментов, когда был шанс что-то лучше сделать».

Але, вочевидь, смуга невдач лише зміцнила спрагу до перемоги черкащан. Щоправда, численні помилки помаранчево-чорних на старті гри у Донецьку перевагу приносили господарям майданчика. 7:1 такий був початок матчу для тигрів. Максимально зменшити відставання черкащанам вдалося лише наприкінці 10-хвилинки. Врятували влучні штрафні. Із відставанням у три очки вони пішли на першу перерву. На початку другої чверті вперше змінився лідер у грі. Завдяки двохочковому від Любічіча та трьошці від Яковлєва «Мавпи» повели в рахунку – 24:28. Перевагу їм вдалося втримати і до кінця періоду. Помаранчево-чорні вели +2. Усередині третьої 10-хвилинки господарям вдалося вирватися вперед – 59:49. Решту ігрового часу черкащани намагалися подолати перевагу. Зрештою, вирішальним став трьохочковий Хантера із сиреною. Результатом періоду став рахунок 61:62 на нашу користь, але коротшою стала лава запасних.

Із перебором особистих зауважень майданчик покинув Корочкін. «Валідольна» кінцівка матчу тримала в напрузі як черкаських, так і донецьких уболівальників. Але перемогу вибороли таки гості – 77:85. Цю гру коментатори відразу назвали несподіванкою тижня. Всього четверту перемогу черкащани отримали над минулорічним лідером чемпіонату. Попереду в помаранчево-чорних серія домашніх ігор. Перша відбудеться цієї п’ятниці із БК «Будівельник».