додому Новини на ВІККА Спортивні новини Упевнена перемога «Мавп»

Упевнена перемога «Мавп»

0

Переможний старт. Друге коло чемпіонату української Суперліги черкащани розпочали з перемоги над БК «Кривбасбаскет». Цього разу «Черкаські Мавпи» грали вже без Івана Кольєвіча, контракт із яким завершився 20 листопада. Натомість кольори команди захищав новий гравець – литовський захисник Томас Делінінкайтіс. У матчі він відзначився чотирма очками та чотирма підбираннями та виконав дві результативні передачі. Натомість вражаючу результативність показав Чарльз Томас. Черкаський бігмен накидав 26 очок і зібрав 12 підбирань. Найяскравіші моменти п’ятничних баскетбольних баталій – у сюжеті.

Першими у грі рахунок відкрили господарі. У середині чверті мали незначну перевагу – 10:7. Такий мінімальний відрив «Мавпи» тримали протягом майже всієї гри. А за 3 хвили до кінця першої чверті Йовіца Арсіч випустив на майданчик новачка – Томаса Делінінкайтіса. Литовець влучив у кошик двохочковий під завісу періоду, який завершився на нашу користь – 20:16. Йому ж належали і перші 2 бали другого періоду. Але за кількістю набраних балів цю чверть виграли гості, хоч загальний рахунок був на користь «Черкаських Мавп» – 34:32. Найрезультативнішим гравцем помаранчево-чорних у першій частині гри став Чарльз Томас. Він накидав 17 очок і при цьому не мав жодного особистого зауваження. Але попри таку його активність ситуація на майданчику лишалася напруженою і у другій половині гри. Команди йшли на рівних. Лідер кілька разів змінювався. Вирішальними в поєдинку стали останні 40 секунд. Силами Івшина й Томаса цей ігровий проміжок приніс користь помаранчево-чорним. Із рахунком 72:65 господарі обійшли криворізців.

Карліс Мужнієкс, головний тренер БК «Кривбасбаскет»: «Игра была равная. Это было видно и по счету. 3 и 4 четверть мы даже выходили вперед. Усложняло то, что игра была на выезде. Не на руку нам сыграла и суженая ротация больших игроков».

Ключовим моментом у цій перемозі, за словами головного тренера черкасців, став виграний щит. «Черкаські Мавпи», завдячуючи перевазі з великими гравцями, зібрали на 10 підбирань більше.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Тяжелая игра у нас была сегодня. «Кривбасбаскет» – это очень хорошая команда. Вторая причина – наша провальная игра с «Днепром». Нам немножко повезло, что «Кривбас» играл без Мальчевски. Нам помогло это».

Чергову гру «Черкаські Мавпи» проведуть на виїзді 30 листопада із БК «Хімік».