додому Новини на ВІККА Спортивні новини У Черкасах за першість змагалися легкоатлети Черкащини і Кіровоградщини

У Черкасах за першість змагалися легкоатлети Черкащини і Кіровоградщини

0

Понад 230 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл зібрали всеукраїнські змагання з легкої атлетики. Спортсмени Черкаської та Кіровоградської областей визначали найкращих у трьох вікових категоріях. Змагання стали підсумковими для юних легкоатлетів у 2014 році. Детальніше Олег Кукса.

Традиційні легкоатлетичні змагання зібрали 21 команду із двох областей України. 16 із них представляли Черкащину. Ще п’ять прибули з Кіровоградщини.

Леонід Сіренко, директор Черкаської СДЮСШОР: "Сьогоднішні змагання – це етап відбору, оскільки незабаром збірні команди ваших областей братимуть участь у чемпіонаті України".

Програма змагань включала в себе різні бігові дисципліни. А також спортивну ходьбу, стрибки у довжину, висоту та потрійним. Найсильніші змагалися у штовханні ядра. Найчисельнішою була команда Черкаської СДЮСШ олімпійського резерву. Саме її представники здобули найбільшу кількість нагород.

Аня, учасниця змагань: "Три роки тому мене сюди привела сестра, і з того часу я не кидала легку атлетику. Це мені дуже подобається".

Олександра, учасниця змагань: "Мені дуже подобається цей вид спорту, а особливо дистанції 400 та 800 метрів".

Під час змагань також відзначили найкращих легкоатлетів Черкащини та їхніх тренерів. Вони отримали нагороди від обласної федерації легкої атлетики.