додому Новини на ВІККА Спортивні новини У Черкасах влаштували змагання пам’яті колишнього ректора черкаського вишу (ВІДЕО)

0

Майже 250 легкоатлетів стали учасниками 27-го меморіалу колишнього ректора Черкаського національного університету Олександра Тканка. Спортсмени представляли 10 команд вищих навчальних закладів кількох областей України. Вони виборювали нагороди в індивідуальній та командній першості. У підсумку в загальному заліку перемогла команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Друге місце у студентів Кіровоградського національного технологічного університету. Третю сходинку посіли представники Чернігівського національного університету. В індивідуальній першості переможцями, зокрема, стали черкащани Денис Нечипоренко, Олена Сокур і Тетяна Безшийко.