додому Новини на ВІККА Спортивні новини У Черкасах визначали кращих баскетболістів серед школярів (ВІДЕО)

У Черкасах визначали кращих баскетболістів серед школярів (ВІДЕО)

0

У Черкасах відбувся обласний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед загальноосвітніх навчальних закладів. За перемогу у двох вікових групах вели боротьбу команди шкіл обласного центру та золотоніської гімназії імені Скляренка. У підсумку в молодшій віковій групі переможцями стали учні Першої міської гімназії Черкас. Далі – колегіум "Берегиня" та школа № 32. Команда колегіуму "Берегиня" виграла в старшій віковій групі. Вона випередила суперників із Золотоноші та 17-ої школи. Саме золотонісці були торішніми переможцями обласного етапу. Вони ж і представляли Черкащину у фіналі всеукраїнських змагань у Києві.

Владислав Тараненко, учасник турніру, м. Золотоноша: "Було дуже складно грати там, адже ми звичайна гімназія, а там спортивні школи. Але ми гідно виступили, дійшли до 1/8 фіналу і там програли команді Білої Церкви".