додому Новини на ВІККА Спортивні новини Третє коло чемпіонату "Черкаські Мавпи" відкрили поразкою

Третє коло чемпіонату "Черкаські Мавпи" відкрили поразкою

0

Третє коло чемпіонату "Черкаські Мавпи" відкрили поразкою. Грали із БК "Київ" на виїзді. Практично всю гру підопічним Максима Міхельсона вдавалося тримати столичних вовків на безпечній двозначній відстані. Та всю перевагу розгубили в останній чверті. Подробиці драматичного поєдинку нагадають наші журналісти.

На початку гри ніщо не віщувало біди для черкащан на столичному паркеті. На перших хвилин атакувати кільце супротивника взявся Камерон Рандлс. Сім поспіль очок від нього – і "Мавпи" мають ривок 7:2. Господарі ледь знаходили сили, аби впоратися із таким завзяттям гостей. До кінця періоду їм вдалося дещо скоротити рахунок, та він все одно був двозначним на користь підопічних Міхельсона – 11:23. А от вже після короткого перепочинку кияни спромоглися наздогнати черкащан. Вдалий зонний захист та дві триочкові атаки поспіль допомогли їм зробити ривок – 10:0. Відвойовувати попередню різницю першим взявся Чумаков. Він заблокував атаку Лук’янова, яка могла зрівняти рахунок. Потому ініціативу перехопив Євген Балабан. А його удар згори повернув команді комфортну різницю 22:31. Кияни ж свої очки здобували переважно з лінії штрафних. У результаті перша половина гри завершилася не на користь господарів – 36:42. Без сюрпризів минула і третя чверть. Черкащани продовжували утримувати лідерство впритул до останньої перерви. Переломним для них став фінальний період. Контроль над грою взяли кияни. У середині 10-хвилинки у лідерів "Києва" виходило майже все. Швець вдало бився у трисекундній зоні, а Отверченко атакував з дистанції. У результаті – ривок "вовків" 14:0. Протиставити опонентам черкащани нічого не змогли. А кияни, натомість, не скидали темпу. Зрештою фінальна сирена зупинила поєдинок на рахунку 83:75 на користь господарів.

Леонід Іватін, в.о. головного тренера БК "Київ": "Выровняли защиту и нашли взаимодействие в нападении. Потихоньку догнали, сломали и выиграли игру".

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": "Если обросить эмоции и проанализировать игру: 17 потерь, 16 подборов на нашем кольце. Это недопустимо для того, чтобы выирать".

На роботу над помилками у черкащан буде рівно тиждень. Вже цієї неділі вони вдома зустрічатимуть БК "Дніпро".