додому Новини на ВІККА Спортивні новини Стиденти розім’ялись після пар

Стиденти розім’ялись після пар

0

У Черкаському політехнічному технікумі вже стало традицією проводити змагання пам’яті викладачів, які працювали в цьому навчальному закладі. Вже кілька років тут відбувається легкоатлетичний меморіал Миколи Середи. А нещодавно у технікумі відбулися змагання з гирьового спорту пам’яті Миколи Карабана та з баскетболу пам’яті Олега Руденка.

Першість технікуму з гирьового спорту пам’яті Миколи Карабана виявилася досить масовою. У ній взяли участь 32 студенти. Вони змагалися у п’яти вагових категоріях. У найлегшій – до 65 кг – перемогу здобув Іван Валашенко. Лише трохи йому поступився Іван Сулейманов. У категорії до 70 кг першість виборов Сергій Коваленко, до 75-ти – Дмитро Діденко, до 80-ти – Руслан Палієнко. А у найважчій категорії (понад 80 кг) впевнено переміг Михайло Денисенко.
Також у Черкаському політехнічному технікумі було проведено баскетбольний турнір пам’яті викладача Олега Руденка, який рано пішов із життя. На ньому були присутні його рідні. Організатором змагань виступив спортивний клуб «Політехнік». У першому турніру взяли участь чотири команди вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У підсумку його переможцями стали студенти політехнічного технікуму. У фіналі у напруженій боротьбі вони здолали команду Черкаського художньо-технічного коледжу. Третє місце посіли представники Черкаського вищого професійного училища. Організатори планують зробити цей турнір традиційним.