додому Новини на ВІККА Спортивні новини Стартувало друге коло чемпіонату України з футзалу серед жінок

Стартувало друге коло чемпіонату України з футзалу серед жінок

0

Стартувало друге коло чемпіонату України з футзалу серед жінок. Черкаська команда «ІМС-ЧНУ» на своєму майданчику приймала лідера турніру «Біличанку». Киянки підтвердили статус беззаперечного фаворита, забивши у ворота суперниць п’ять «сухих» м’ячів.

У першому колі черкащанки зуміли вистояти в першому таймі, не дозволивши «Біличанці» вразити свої ворота. І лише після перерви лідер чемпіонату довів свою перевагу.
У домашньому матчі наші дівчата протрималися до 20-ої хвилини, коли Альона Лук’яненко відкрила рахунок. Було видно, що киянки до перерви не особливо форсували події. А на початку другого тайму вибухнули двома голами. Протягом двох хвилин капітан «Біличанки» Катерина Малишко і та ж Лук’яненко довели рахунок до 3:0. Після цього нагоди стали з’являтися і в господарок. Зокрема, партнерки двічі сам на сам виводили Наталію Волонтир. Але в одному випадку вона не влучила у ворота, а в другому – надійно зіграла голкіпер суперниць. А наприкінці зустрічі киянки ще двічі забили зусиллями Маріанни Ігнатенко. У підсумку – 5:0 на користь «Біличанки».
А ось футболістки Умані порадували своїх прихильників, обігравши вдома луганський «Інтер» – 8:5. Таким чином черкаська команда з 10 очками залишилася на четвертому місці. В уманчанок на очко менше, і вони – п’яті.
У наступному турі 11 лютого команда «ІМС-ЧНУ» прийматиме київську «Спарту».