додому Новини на ВІККА Спортивні новини Старт на шаблях: черкаські фехтувальники вибороли перепустку на чемпіонат світу (ВІДЕО)

0

Із всеукраїнськими нагородами та міжнародними перспективами. З таким результатом повернулися черкаські фехтувальники з чемпіонату України. Про це інформує профільна федерація. Найвправнішого там визначали на шаблях серед юніорів до 21 року. Честь Черкащини у столиці обстоювали четверо місцевих спортсменів. Наша збірна поступилася у боротьбі за вихід у фінал і зупинилася на третій сходинці чемпіонату. Натомість в особистому заліку наша Валерія Гнідашева виборола срібну медаль. Ця нагорода дозволила їй представляти Україну на чемпіонаті Європи та світу 2020.