додому Новини на ВІККА Спортивні новини Шість претендентів на медалі

Шість претендентів на медалі

0

У відкритому чемпіонаті області з волейболу «Златогор-Ліга» команди першого дивізіону завершили перший етап. За його підсумками визначилися 6 команд, які у фінальній частині розіграють медалі змагань. Це три колективи зі столиці України, а також 3 представники Черкащини.

Три матчі останнього туру відбулися у черкаській підгрупі першого дивізіону. У першому поєдинку зійшлися «Надія» із Крупського Золотоніського району та черкаська «Славія». Він завершився з рахунком 3:0 на користь черкаських волейболістів. Напружено склався матч між київським «КПІ» та кам’янським «Галуксом». У трьох партіях тут перемогли гості зі столиці, але в кожному із сетів кам’янчани чинили впертий опір суперникам. Рахунок 3:1 було зафіксовано в зустрічі київського «Нафтогаза» та дублерів «ІмпексагроСпорту». Причому юні черкасці виграли першу партію, але надалі хід поєдинку контролювали столичні спортсмени.
Два поєдинки «Златогор-Ліги» відбулися в Шполі. Тут команда Звенигородки здобула дві перемоги, спочатку обігравши господарів, а потім здолавши городищенський «Кристал».
Таким чином, у фінальному етапі першого дивізіону зіграють шість команд. Це три представники Києва – «Імперія», «Нафтогаз» та «КПІ», «Граніт» із Хлистунівки Городищенського району, «Кристал» та команда Звенигородки.
Організатори змагань планують провести вирішальні поєдинки першого дивізіону в другій половині травня одночасно з фіналом «Златогор-Ліги» у вищому дивізіоні.