Серед найкращих

0

Чотири золоті й одну срібну медалі здобули черкаські спортсмени на п’ятих Юнацьких спортивних іграх України зі спортивного орієнтування. Вони відбулися на Чигиринщині та в обласному центрі. Подібні змагання проходять раз на чотири роки. Цього разу в них узяли участь 160 спортсменів із 22 областей України.

Черкащину представляли 8 спортсменів із Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та дитячо-юнацької спортивної школи «Мрія» Черкаського району. Переможців та призерів визначали серед дівчат і хлопців 16 та 18 років.
Першого змагального дня в Худоліївці Чигиринського району дівчата долали 4,6 км, а хлопці – 5,3 км, на довгій дистанції – 7,5 км і 9,9 км відповідно. Перемогу тут здобув черкасець Денис Андрущенко, вперше виконавши норматив кандидата в майстри спорту.
Урочище «Бір», що біля санаторію «Україна», прийняло командну естафету, яка становила від 3 до 5 км, залежно від статі. Вихованці Черкаської КДЮСШ Владислав Гевел і Денис Андрущенко вибороли золоті нагороди. Ці ж спортсмени наступного дня в парку 50-річчя зійшли на п’єдестал пошани: Владислав на короткій дистанції (2,8 км), а Денис на спринтерській (1,9 км). Наші Марія Кучеренко та Аліна Фесенко стали другою і четвертою відповідно. У підсумку черкаські спортсмени в загальному заліку посіли IV місце.
Готували черкаських орієнтувальників до змагань тренери Юлія Чорна, Іван Антоненко та Дмитро Козачинський.