Провальна гра «Мавп»

0

Провальна гра. Цього разу «Черкаські Мавпи» поступилися МБК «Миколаїв». Не врятував команду навіть надактивний Соломон, який встиг набрати 31 пункт. Цього разу помаранчево-чорні кольори на паркеті вже не захищав Войдан Стояновські. Черкаський клуб припинив співпрацю із македонським захисником. Свою кар’єру легіонер продовжить в Україні, але гратиме за БК «Донецьк», який нині в лідерах чемпіонату. Детальніше про першу гру «Мавп» без Войдана Стояновські розкаже Марія Гаврилян.

«Сухий» старт гри в миколаївській спортшколі «Надія» приніс результат для господарів майданчика в + 6 пунктів. Рахунок черкащани відкрили лише на третій хвилині. Перші два очки забив Неруш. Проте чверть підопічні Холопова закінчили із двозначним відставанням – 21:10. На початку другого періоду «Мавпи» зробили ривок. Зусиллями здебільшого Плейстеда відрив вдалося скоротити до 5 пунктів. Але незібраність черкащан зіграла проти них. На велику перерву команди пішли з рахунком 52:31 на користь «Миколаєва». Третя чверть суттєвих змін у протистоянні не принесла. «Корабели» продовжували набирати очки, зберігши двозначну перевагу до останньої перерви. Але стрімкий спурт помаранчево-чорних на початку останньої десятихвилинки змусив добряче понервуватися миколаївських уболівальників. За 4 хвилини «Мавпам» вдалося записати у свій актив 21 очко. Ще за кілька хвилин Соломон черговим влучним пострілом скоротив відстань до чотирьох пунктів. А за 20 секунд до сирени черкащани були лише за один трьохочковий кидок від перемоги. Їм вдалося впритул наблизитися до супротивників із «валідольним» рахунком – 80:79. Та все ж протистояння закінчилося на користь господарів поля – 83:79.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Однозначно нам не хватало сегодня Войдана Стояновски, который уехал. Но, к сожаления, спорт – это бизнес. Сегодня нам просто не хватило игрока, который мог бы атаковать и быть лидером».
Наступна гра «Черкаських Мавп» відбудеться вже на домашньому паркеті. 18 січня спорткомплекс «Будівельник» зустрічатиме БК «Київ».