Поразка у стилі «Мавп»

0

Поразка у стилі «Мавп». Ведучи протягом гри із двозначним відривом, черкащани вкотре поступилися перемогою на останніх хвилинах матчу. Виїзна зустріч із «ФЕРРО-ЗНТУ» завершилася із рахунком 83:75. Чи не єдиним приводом для гордості наставника помаранчево-чорних стала гра Кенні Аделеке. Виконавець зібрав дабл-дабл ще в першій половині матчу та став рекордсменом за кількістю підборів у цьому сезоні. Решта подробиць у викладі Марії Гаврилян.

Зібрана командна гра у першій половині зустрічі дала вболівальникам віру в перемогу. Вже на старті першої 10-хвилинки «Черкаські Мавпи» мали двозначну перевагу. Зігравши чисто в захисті, на першу перерву гості пішли переможцями – 14:25. У другому періоді підопічні Холопова не дозволяли «феросплавникам» скоротити намічену відстань. Вдалося впіймати хвилю Івану Кольєвічу. Він влучно цілив у кошик супротивника як із середньої, так і з дальньої дистанції. Не було рівних і Аделеке у трисекундній зоні. До великої перерви нігерієць уже встиг оформити дабл-дабл – 15 очок і 10 підбирань. Другу чверть команди завершили із рахунком 36:44 на користь гостей. Третій період супротивники відіграли на рівних. Результат десятихвилинки – 18:18. Проте «Мавпам» вдалося зберегти перевагу у 8 пунктів. В останній чверті вже далася в знаки втома черкащан. Закоротка лава запасних укотре стала вирішальним фактором у протистоянні. У половині фінальної 10-хвилинки запоріжці перегнали своїх візаві. Натомість із перебором персональних зауважень майданчик покинули Пуповіч і Фрасенюк. Відтак гра завершилася на користь господарів поля із рахунком 83:75. Попри поразку, найрезультативнішим виконавцем зустрічі став черкаський бігмен Аделеке. За 40 хвилин ігрового часу він накидав 23 очки та зібрав 20 підбирань.
Корило Большаков, головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ»: «Пот и кровь были сегодня. Но команда готова, они бы не смогли так выстрелить в 4-ой четверти, как будто только вошли в зал».
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Мы стали играть по-другому, но усеченный состав. Нас не хватает на 40 минут. Здесь нас просто не хватило».
Серію виїзних матчів «Мавпи» продовжать у Донецьку вже цієї суботи, 10 березня.