Попереду «Славутич»

0

На запасному полі Центрального стадіону обласного центру триває щорічний футбольний турнір пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Першина. Традиційно він є одним із етапів підготовки команд Черкащини до нового сезону.

Цього року учасниками турніру є п’ять колективів: два з Білозір’я – «Зоря» та «Зоря-2», черкаський «Славутич», «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» і «Наша Ряба» (Катеринопіль). І вже в першому матчі зійшлися головні претенденти на перемогу – «Славутич» і «Зоря». Цікаво, що у складі обох команд чимало гравців, які ще зовсім недавно разом грали за ФК «Ходак». Уже в першому таймі підопічні Олександра Кирилюка забезпечили собі перевагу у два м’ячі. Спочатку Олег Гопка заробив пенальті, який чітко реалізував Євген Трандафілов. А згодом відзначився і сам Олег, вдало зігравши на добиванні. Були нагоди і у футболістів «Зорі», але м’яч так і не влетів у ворота «Славутича». А після перерви остаточну крапку в поєдинку поставив Євген Трандафілов, який після передачі з флангу в один дотик переправив шкіряну кулю в дальній кут. У підсумку – 3:0 на користь «Славутича».
На сьогодні учасники зіграли три тури. Лідирує «Славутич», в активі якого 7 очок після трьох матчів. По три очки після двох зустрічей набрали «Зоря» та «Шпола-ЛНЗ-Лебедин». Два очки у трьох поєдинках має «Наша Ряба». І замикає турнірну таблицю з одним очком «Зоря-2».
У суботу та неділю відбудуться завершальні два тури змагань.