додому Новини на ВІККА Спортивні новини Першу перемогу в новому чемпіонаті України здобув "Черкаський Дніпро"

Першу перемогу в новому чемпіонаті України здобув "Черкаський Дніпро"

0

Першу перемогу в новому чемпіонаті України здобув "Черкаський Дніпро". З рахунком 1:0 наші земляки вдома обіграли кременчуцький "Кремінь". Цей поєдинок став дебютним на посаді виконувача обов’язків головного тренера Ігоря Столовицького. Єдиний м’яч забито в середині першого тайму. Вадим Гонщик виграв боротьбу в захисника. Потім відпасував на Олександра Батальського. Удар нападника черкащан виявився влучним. На початку другого тайму господарі залишилися в меншості. Однак зуміли зберегти переможний рахунок. І до того ж мали нагоди, щоби збільшити свою перевагу.

Ігор Столовицький, в.о. головного тренера ФК "Черкаський Дніпро": "Попросил всех перед игрой проявить максимум самоотдачи. Я рад, что у всех глаза горели. Не все получалось, что хотелось. Я имею в виду первый тайм, потому что во втором было много сумбура при игре в меньшинстве".