Перемогли маріупольці

0

У черкаському палаці спорту «Фотоприлад» відбувся перший Відкритий Кубок України з бойових мистецтв. У ньому взяли участь понад 100 спортсменів із 10 команд, які представляли регіони України та російський Санкт-Петербург.

До програми змагань входили формальні вправи без зброї, зі зброєю, спортивні поєдинки з карате та всестильові поєдинки. Першого дня змагалися діти 6 – 13 років, а другого – юнаки, кадети та дорослі. У підсумку, в загальному заліку перемогли спортсмени Маріуполя, друге місце посіли представники Сміли, а третє – Черкас.

Анатолій Науменко, президент Федерації фунакоші шотокан карате України: «Завдання Кубка України – об’єднати різні напрями бойових мистецтв. Ці змагання – перші на Черкащині. Вони зібрали 10 команд, складених із найкращих спортсменів, які вели боротьбу за нагороди».

Що стосується виступів представників Черкащини в окремих вправах, то три перші місця виборов Олександр Науменко. Крім нього, переможцями Кубка також стали Сергій Бодяковський, Максим Сидяка, Влад Сірман, Станіслав Голубець, Артем Омельяненко, Влад Плодистий, Сергій Білобабко, Сергій Цаподой, Євген Кодола та Владислав Цимбал.

Олег Шухман, головний суддя змагань:

За планами організаторів, Кубок України з бойових мистецтв постійно відбуватиметься в Черкасах.