додому Новини на ВІККА Спортивні новини Найкращі – ветерани Черкас

Найкращі – ветерани Черкас

0

Визначилися переможці та призери чемпіонату області з футзалу 2012 року. У змаганнях ветеранів перемоги здобули команди обласного центру. У молодшій віковій групі першим став «Хімік», а у старшій – «Вікторія».

Першими на паркет палацу спорту «Будівельник» вийшли ветерани вікової категорії «40+». За підсумками півфінальних поєдинків до фіналу потрапили черкаський «Хімік» та уманська «Зоря». Вирішальний матч пройшов за переваги футболістів обласного центру. В їхньому складі виділялися брати Юрій та Сергій Усаковські. У підсумку перемогу з рахунком 6:4 святкував «Хімік», який і став переможцем турніру. Третє місце посіла черкаська «Вікторія», яка обіграла монастирищенський «Авангард» – 3:0.
Футболістів «Хіміка» нагородили головним призом турніру, а найкращим гравцем визнали Юрія Усаковського.
У змаганнях ветеранів «50+» у фінальній частині змагалися три команди. «Хімік» і «Вікторія» зіграли внічию 2:2. Тож доля золотих медалей залежала від результатів матчів черкаських команд із футболістами Маньківки. «Вікторія» обіграла маньківчан із рахунком 7:2. А ось «Хімік» тільки тричі вразив їхні ворота. Тож «Вікторія» стала першою, «Хімік» – другим, а «Маньківка» – третьою. Найкращим гравцем турніру визнано Володимира Трусова з «Вікторії».