«Мавпи» VS БК «Київ»

0

«Мавпи» проти БК «Київ». На домашньому паркеті черкащани знову поступилися перемогою. Столичні візаві своєю агресивною грою випередили господарів на 13 очок. Зустріч завершилася із рахунком 71:84. Без Стояновські та Плейстеда підопічні Холопова мали не дуже впевнений вигляд. Крім того, команда не могла похизуватися і новим гравцем, підписаним напередодні. Тож свідками чергової поразки «Черкаських Мавп» стала і наша знімальна група.

Перша половина домашньої зустрічі «Черкаських Мавп» із БК «Київ» явного лідерства жодній із команд не принесла. Гра проходила рівно, даруючи невелику перевагу в кілька очок київським «вовкам». Така ситуація тренера гостей не влаштовувала – БК «Київ» приїхав винятково за перемогою. Як результат, коуч киян отримав технічний фол від арбітрів. Із персональними зауваженнями перебрали і всі великі «вовки». Через занадто агресивну гру їм довелося залишити майданчик. На велику перерву команди пішли з рахунком 37:40 на користь гостей. Ураховуючи різницю у зрості та вазі гравців, сили на паркеті у другій половині зустрічі були не рівними. Натомість черкаська команда припускалася помилки за помилкою. Це, а також агресивний зонний захист киян, дозволило їм вийти в лідери. Третій період вони завершили із перевагою у 10 пунктів. Утримуючи черкащан на безпечній відстані у четвертій чверті, «вовки» в досить спокійному темпі довели гру до перемоги. Рахунок 71:84 дозволив БК «Київ» покращити турнірне становище.
Віталій Черній, головний тренер БК «Київ»: «Я благодарен своим ребятам. Сыграли сконцентрировано и в защите, и в нападении. Где-то играли просто, но в этом и кроется вся игра».

Натомість, за словами наставника «Мавп» Володимира Холопова, йому вже соромно дивитися у вічі вболівальникам. Виправдань численним поразкам він не шукає, говорить, так складаються обставини.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Мы не имели ни одной недели, когда бы тренировались всем составом. То кто-то уехал, то кто-то травмирован. Все время мы тренируемся разными составами».
Крім того, якість гри команди суттєво знизила вагома втрата. Без Стояновські та Плейстеда самостійно витягнути команду не вдалося навіть Соломону, який укотре побив власний рекорд у Суперілізі, набравши 32 пункти.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Провал во второй половине связан с тем, что игроки, которые сидели за спинами Соломона и Стояновски, получили достаточно игрового времени, но воспользоваться им не смогли».
Наступна домашня гра «Мавп» відбудеться 24 січня. До того вони зіграють на виїзді. Цієї суботи черкащани зустрінуться із БК «Хімік».