Кубок у «Зорі»

0

Команда «Зоря» з Білозір’я стала володарем Кубка Черкащини з футболу. У фінальному матчі вона в серії післяматчевих пенальті здолала «Шполу-ЛНЗ-Лебедин». Основний і додатковий час поєдинку завершився внічию – 1:1.

Футболісти «Зорі» швидко відкрили рахунок. На 4-ій хвилині нападник білозірців Юрій Медведєв скористався помилкою захисту шполянців і без будь-якого супротиву з боку суперників відправив м’яч у сітку.
Підопічні Василя Гречаного відігралися через 20 хвилин. Дмитро Кучер виконав штрафний метрів із 30, і м’яч після рикошету залетів у кут воріт «Зорі».
Загалом обидві команди створили небагато гострих моментів. До перерви запам’ятався дальній удар білозівця Сергія Мачульського, з яким упорався голкіпер «Шполи» Юрій Хрієнко.
У другому таймі малюнок гри не змінився. Гра переважно точилася в центрі поля, а найнебезпечніший момент виник наприкінці основного часу біля воріт шполянців. Але форвард «Зорі» Віталій Підвисіцький не зміг замкнути гостру прострільну передачу.
Нічого особливого не сталося і в додаткові 30 хвилин. Тож переможця мали визначити післяматчеві пенальті. І тут фортуна усміхнулася футболістам «Зорі», які виграли серію 11-метрових – 7:6. Вирішальний пенальті в їхньому складі забив Олег Гопка.
Таким чином, «Зоря» через два роки знову здобула Кубок області, а ось шполянська команда не змогла вперше у своїй історії виграти почесний трофей. Цікаво, що вже найближчої суботи ці команди знову зіграють між собою, але вже в рамках чемпіонату Черкащини.