додому Новини на ВІККА Спортивні новини Команда черкаської школи №11 виступить на фіналі «Ігор чемпіонів» в «Артеку»

Команда черкаської школи №11 виступить на фіналі «Ігор чемпіонів» в «Артеку»

0

Уже третій рік існує проект під назвою «Ігри чемпіонів», організатором якого є спортивний клуб «Біола». За цей час у змаганнях взяли участь близько 5 мільйонів школярів України. Нині у багатьох містах тривають обласні етапи. Подібні змагання відбулися і в Черкасах.
Черкаси стали сьомим містом України, де відбулися цьогорічні «Ігри чемпіонів». На старт обласного етапу вийшли шкільні команди у складі чотирьох хлопчиків і трьох дівчаток. Більшість команд представляли обласний центр. Серед них і минулорічний переможець – черкаська школа №11. На першому етапі учасники змагалися у двох вправах – «Естафета» та «Сорконіжка». А фінальну частину змагань потрапили тільки чотири найкращі команди. Переможець визначався за підсумками кількох дисциплін. Це, зокрема, естафета та бої з колодами. У підсумку переможцями обласного етапу «Ігор чемпіонів» стали представники школи №11, які вибороли це звання вдруге поспіль. Друге місце посіли представники колегіуму «Берегиня», а третє виборола команда гімназії №31.
Переможці та призери змагань отримали нагороди та подарунки від спортивного клубу «Біола» та партнера проекту «ЮніорБанку». А команда школи №11 у травні виступить на всеукраїнському фіналі «Ігор чемпіонів» в «Артеку».