додому Новини на ВІККА Спортивні новини Футболісти черкаського «Славутича» продовжують переможну ходу в чемпіонаті України

0

Футболісти черкаського «Славутича» продовжують переможну ходу в чемпіонаті України. У 6 турі підопічні Ігоря Петрова на виїзді обіграли аутсайдера другої ліги хмельницьке «Динамо» – 2:1. Цей успіх дозволив черкащанам міцно закріпитися на другому рядку турнірної таблиці.

Перемога у Хмельницькому далася нашим землякам нелегко. Місцеве «Динамо», незважаючи на статус аутсайдера, дало справжній бій одному із лідерів другої ліги. Перший небезпечний момент створили гості, однак Лобов його не використав. Втім у середині першого тайму черкащани відкрили рахунок. Сергій Чеботатьов із гострого кута влучив у дальню «дев’ятку». До перерви обидві команди мали можливості змінити результат. Зокрема, у складі «Славутича» міг відзначитися Лобов, але його удару дещо бракувало влучності.

Другий тайм почався з атак «Динамо». Спочатку гостей врятувала стійка воріт. Але вже невдовзі Лакуста зрівняв рахунок, зігравши на випередження. Черкащани відповіли випадом Полтавця, який не зміг реалізувати вихід сам на сам. Той же Полтавець згодом не використав ще один момент. Та все ж на останніх хвилинах «Славутич» досяг таки свого. Ярослав Захаревич із лінії штрафного майданчика невідпорно пробив у дальній кут. У підсумку 2:1 – п’ята перемога черкащан у чемпіонаті.

У звітному турі перші очки втратив лідер турніру «Мир». Це дозволило нашим землякам наблизитися до команди з Херсонщини на відстань одного очка. У четвер 22 серпня «Славутич» у Білозір’ї зіграє з «Реал Фармою» з Овідіополя.