додому Новини на ВІККА Спортивні новини Футболісти черкаського «Славутича» готуються до нового сезону

Футболісти черкаського «Славутича» готуються до нового сезону

0

Через тиждень футбольні команди другої ліги стартують у новому чемпіонаті України. Його формат залишився незмінним: учасники змагатимуться у двох групах по 13 команд кожна. Готуються до нового сезону і футболісти черкаського «Славутича». Розповідає Олег Кукса.

Підготовку до нового сезону підопічні Олександра Кирилюка розпочали всередині червня. Після завершення попереднього чемпіонату команду залишили Листопад, Атаманюк і Шуляк, в яких закінчилися контракти. Натомість на оглядинах у «Славутичі» нині перебуває близько 10 виконавців.

На сьогодні черкащани зіграли 4 контрольні поєдинки. Спочатку вони в Києві обіграли дублерів столичного «Арсеналу» – 1:0. Наприкінці зустрічі єдиний м’яч забив Євген Колесник. Далі славутівці завітали до Головківки, де зіграли внічию (0:0) із «УкрАгроКомом». Після цього була поразка в Комсомольську від місцевої команди «Гірник-Спорт» – 0:2.

А днями черкаські любителі футболу нарешті змогли на власні очі побачити гру «Славутича». До Черкас на матч-відповідь прибув «УкрАгроКом». Команда з Кіровоградщини – незручний суперник для черкащан. Нагадаємо, що в попередньому чемпіонаті наші земляки здобули у двох матчах із цим суперником лише очко. Звітний поєдинок пройшов за переваги господарів. У першому таймі свої нагоди не використали Валентин Горкун і Євген Гуд. Після перерви суперники створили кілька непоганих моментів біля воріт один одного. А розв’язка настала на останніх хвилинах матчу, коли один із новачків Шандор Варда ударом головою приніс перемогу «Славутичу» – 1:0.

У суботу черкащани зіграють у Білій Церкві з «Арсеналом», а в неділю – на тренувальній базі київського «Динамо» з другою командою столичного клубу. Це буде останній контрольний поєдинок «Славутича» перед початком чемпіонату.