додому Новини на ВІККА Спортивні новини Драматична перемога «Мавп»

Драматична перемога «Мавп»

0

Драматична перемога «Мавп». Тримаючи перевагу протягом всієї гри з львівською «Політехнікою», черкащанам вдалося виграти лише в овертаймі. Випереджаючи супротивника на 16 очок наприкінці третьої чверті, четверту вони закінчили з рівним рахунком. На додатковій 5-хвилинці помаранчево-чорним довелося добряче попітніти. Випередити «левів» їм вдалося лише на 3 пункти.

Розчавлені прикрою поразкою «Говерлі», «Черкаські Мавпи» прибули до Львова з твердою метою перемогти. Початок гри з «Політехнікою-Галичиною» був рівним. На полі на повну грав Уілл Соломон. Натомість травмований на попередній грі новачок Трент Плейстед просидів увесь матч на лаві запасних. Проте і без нього команда мала впевнений вигляд на паркеті. Перший відрив ініціював Іварс Тімерманіс, влучно забивши трьохочковий. Але і він вийшов із гри, травмувавши спину у другій чверті. Відтак ініціативу був змушений взяти на себе Уілл Соломон. У результаті, гравець став найрезультативнішим у зустрічі, зібравши у своєму активі 30 очок. Йдучи на велику перерву, «Мавпи» вже мали перевагу в 10 пунктів. А наприкінці третьої 10-хвилинки вийшли у відрив на 16 очок. Зрозумівши, що перемога вже в кишені, гості розслабилися та дозволили господарям зрівняти рахунок на останніх хвилинах зустрічі. Шансом в овертаймі гості вирішили не нехтувати. Підопічним Холопова довелося добряче попітніти, щоб вивести в рахунку +3. Додаткові 5 хвилин завершилися таки на користь «Мавп» – 88:91. Черговим дабл-даблом знову відзначився Мільян Пуповіч, набравши 18 очок і 13 підборів. 16 пунктів записав на свій рахунок найактивніший захисник команди Войдан Стояновські.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «За 4 минуты до конца Львов поставил зону. Наша ошибка была, что мы сбились на трехочковые броски вместо того, чтоб сочетать и бросок, и передачу под кольцом. Но я хочу сказать спасибо ребятам, что они проявили характер и довели игру до победы».
Перемога над «Політехнікою» нарешті зсунула помаранчево-чорних з 11-ої позиції у турнірній таблиці. Тепер черкаська команда посідає 10 сходинку в рейтингу. Грою у Львові завершилася серія виїзних матчів «Черкаських Мавп». Уже цієї суботи підопічні Володимира Холопова зустрічатимуть на домашньому паркеті БК «Донецьк».