додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкаські веслярі у десятці кращих в Україні (ВІДЕО)

Черкаські веслярі у десятці кращих в Україні (ВІДЕО)

0

Черкаські веслярі у ТОП-10 кращих України. Це за результатами командного чемпіонату. Першість напередодні зібрала у Полтаві найсильніших спортсменів з усіх регіонів. Змагалися на веслах чотири дні. Найвправнішого визначали на кількох дистанціях. Зрештою на п’єдестал першості зійшов черкаський екіпаж байдарки-двійки у складі Олександра Гаранята та Владислава Мегася. Спортсмени здолали дистанцію 500 метрів з кращим часом, обійшовши потужних суперників із Вінниці. Бронза на цій же дистанції дісталася ще одній нашій землячці – Юлії Юрійчук. Вона стала наймолодшою призеркою чемпіонату. За загальними результатами виступів, збірна Черкащини посіла 9 сходинку змагань. Лідером цьогоріч стала команда з Полтави.