додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» ввійшли в зону плей-офф

«Черкаські Мавпи» ввійшли в зону плей-офф

0

Подвійна перемога. У результаті двох останніх ігор «Черкаські Мавпи» ввійшли в зону плей-офф. У п’ятницю на домашньому паркеті вони обійшли одного з лідерів цьогорічного чемпіонату – «Ферро-ЗНТУ», а в неділю, на виїзді, реваншували над БК «Дніпро». Із подробицями домашньої гри Марія Гаврилян.

Рахунок у черкаському «Будівельнику» відкрили гості. Але на двохочковий Кулпеппера у відповідь у кошик запоріжців полетіли одразу два м’ячі із середньої дистанції. У перші хвилини гра була рівною, але вже із середини періоду «Мавпи» почали використовувати проти ферросплаників їхню ж зброю та пішли у швидкий відрив. Як результат – наприкінці чверті мали вже двозначну перевагу. + 10 продовжували тримати черкащани і у другій 10-хвилинці, яка завершилася на користь помаранчево-чорних – 53:46. Найбільше за цей час відзначився Чарльз Томас. До великої перерви він записав на свій рахунок 11 пунктів. Загалом у грі він також став найрезультативнішим гравцем, набравши 24 очки та 5 підбирань. Окрилені успіхом першої половини матчу, підопічні Йовіци Арсіча не поступилися лідерством і у другій. Уже в середині третього періоду вони повели +16. А на останню перерву пішли з рахунком 81:61. У фінальній 10-хвилинці понервувати черкаських уболівальників змусили гості, які почали впевнено скорочувати відрив. Але наздогнати націлених на перемогу «Черкаських Мавп» їм так і не вдалося. Гра завершилася на їхню користь – 94:83.

Кирило Большаков, головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ»: «Черкассы сегодня здорово сыграли. Они были сильнее сегодня на порядок».

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Получилось, что у них защита не была хорошая с самого начала игры. Кроме того, у нас было больше уверенности».