додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаські Мавпи» вийшли переможцями з дебютного матчу цього сезону

«Черкаські Мавпи» вийшли переможцями з дебютного матчу цього сезону

0

У новий сезон «Черкаські Мавпи» ввійшли з перемогою. Проте далася вона їм нелегко. Впевнено тримати позицію лідерів помаранчево-чорні почали із середини другої чверті. Але ледь не втратили її за 6 секунд до фінішу матчу. Про напружену й емоційну гру – наш наступний сюжет.

Рахунок у грі відкрили гості, поціливши одразу з дальньої та ближньої дистанції. Відповів львів’янам Святослав Михайлюк. Зрештою 16-річний юнак став одним із найрезультативніших гравців цього поєдинку. За 21 хвилину, проведену на майданчику, хлопець накидав 16 очок. Уперше ж вирватися в лідери «Мавпам» вдалося лише в середині стартової чверті. Доволі хитку перевагу вони утримали до кінця періоду – 24:18. Збільшувати відрив черкащани почали вже після перерви. Прямо пропорційно зростав і особистий рахунок двох наших гравців – Уошбарна та Михайлюка. Здебільшого їхні активні дії на паркеті привели команду до двозначної переваги. Проте жага до перемоги у львів’ян була чималою. Гостям вдалося скоротити відставання до 8 пунктів. Третій період не приніс ніяких сюрпризів. «Мавпи» продовжували тримати безпечну для себе дистанцію, яку львів’янам знову вдалося скоротити під кінець чверті. 69:62 – із таким рахунком команди завершили цей ігровий відрізок. Після перерви серія влучних штрафних у виконанні Террі Сміта повернула помаранчево-чорним 10-бальну перевагу. Найдраматичніший момент гри на глядачів чекав попереду. За шість секунд до фінішу, коли перемога вже була в кишені господарів, неочікувано сам для себе сфолив Тімерманіс. Така рокова помилка могла дати всі шанси на перемогу супротивника. Але удача цього дня була таки на боці господарів. Із мінімальним відривом їм таки вдалося обійти львівську «Політехніку» – 92:90. Найбільше перемозі посприяв Уошбарн, забивши 22 очки. Ще трьом гравцям не вистачило кількох пунктів, щоб досягнути його показника. Зокрема, Рональд Мур оформив дабл-дабл – 17 очок і 13 результативних передач.