додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкаські кікбоксери вибороли три нагороди чемпіонату світу (ВІДЕО)

Черкаські кікбоксери вибороли три нагороди чемпіонату світу (ВІДЕО)

0

Із міжнародним визнанням повернулися черкаські спортсмени з Угорщини. Саме там напередодні відгримів Чемпіонат світу з кікбоксингу серед дорослих. У складі збірної честь України обстоювали одразу три черкасця. Протягом восьми днів вони боролися із найсильнішими спортсменами з шістдесят однієї країни світу. Зрештою, перше золото в актив національної команди оформив наш Роман Щербатюк. Він став найсильнішим у категорії "К1" до 91 кілограма. За ним ще одне перше місце забронював черкасець Іван Ткаченко в категорії понад 91 кілограмів у "фул-контакті". Заключну бронзу в українську скарбничку поклала наша Альбіна Сокол. Нагороду виборола у категорії "лоу-кік" до 65 кілограмів. У командному заліку першості планети з кікбоксингу Україна фінішувала десятою.