додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкаські каратисти – найсильніші

Черкаські каратисти – найсильніші

0

Черкаські каратисти – одні з найсильніших у світі. Вони посіли почесні місця у фіналі Кубку світу зі стилю годзю-рю та карате-до, який пройшов у Одесі. Участь у змаганнях брали спортсмени більш як п’ятдесяти країн. Перша сходинка спортивного п’єдесталу дісталася росіянам, а ось почесні третє та четверте – вихованцям Школи бойових мистецтв імені Віктора Синєбрюхова клуб «Ронін».

У категорії «16 +» за вдале виконання кати, бою з невидимим суперником, Арина Синєбрюхова посіла третє місце. Четверте – Анжела Ярошева у змаганнях із шубу-куміте. Вікову категорію 10-12 років гідно представив Ілля Єсик. Тренера черкаських учасників – засновника клубу «РонІн» Азу Шульгу – відзначили медаллю та грамотою за високий рівень спортивної підготовки учнів. Крім того, нещодавно Аза Вікторівна стала Президентом традиційного годзю-рю та карате-до в Черкаській області. Після здобутих перемог, продовжуючи традиції видатного учителя Віктора Синєбрюхова, клуб готуватиме нових переможців.